iPECS-UCP Sistem
iPECS UCP; UC&C ve Mobilite Çözümleri için Tümleşik Haberleşmeler Platformu

Kolay, Esnek ve Uygun Maliyetli Platform. iPECS UCP; SMB ve Kurumsal Haberleşme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış Ericsson-LG Enterprise’ın tümleşik haberleşme platformudur.

iPECS UCP
UC&C ve Mobilite Çözümleri için Tümleşik Haberleşmeler Platformu

Kolay, Esnek ve Uygun Maliyetli Platform

iPECS UCP; SMB ve Kurumsal Haberleşme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış Ericsson-LG Enterprise’ın tümleşik haberleşme platformudur. Çığır açan yenilikçi bir platform olarak iPECS UCP, sorunsuz ve kolayca kurulabilen bir UC ve hareket yeteneği çözümü sunar. Ayrıca iPECS UCP, premium UC için ölçeklenebilir.

iPECS UCP, bir UC ile bütünleşik çağrı sunucusudur. Varsayılan olarak pek çok yerleşik servisler ve çeşitli dahili hat seçenekleri sunar. Müşteriler işletmeleri için çözümü optimize edebilirler. Tüm işletmenin üretkenliğini arttırmak üzere iPECS UCP zengin özellikli uygulamalara bağlanır.

Dahası donanımı değiştirmeye gerek kalmadan sadece lisans satın alarak iPECS UCP’nin kapasitesini kolay bir şekilde attırabilirsiniz. iPECS UCP’in kolay ve basit kapasite artırım lisanslama özelliği gelecekteki işletme için yatırım maliyetlerini azaltmanıza olanak sağlar.

Mevcut ve gelecekteki kurumsal ihtiyaçlarınız için tek bir iPECS UCP donanımıyla kişiselleştirilmiş bir çözüm sunuyoruz.